Masz pytanie?

FAQ

"Jak długi jest czas realizacji zamówienia?"

Zdajemy sobie sprawę z tego, że po zakupie produktu, każdy klient chce otrzymać zamówiony produkt jak najszybciej. Większość torebek szyjemy indywidualnie pod zamówienie dlatego staramy się aby czas realizacji był jak najkrótszy. Według regulaminu czas realizacjo wynosi do 14 dni maksymalnie, ale jest on zdecydowanie krótszy. Ten dłuższy czas realizacji jest nam potrzebny w okresie np Świąt, kiedy mamy bardzo dużo pracy i musimy mieć czas na realizację wszystkich zamówień.

"Czy można zmienić formę płatności?"
W każdej chwili można zmienić formę płatności w takim przypadku prosimy o wiadomość pod zamówieniem.

"Czy będę poinformowana/y o wysłaniu zamówionego produktu?"

Po otrzymaniu zamówienia od razu przystępujemy do pracy. W momencie wysłania zamówionego produktu w statusie zamówienia zaznaczamy zmianę statusu na produkt wysłany. Po nadaniu przesyłki podajemy numer nadania, aby można było ją monitorować na stronie Poczty.

"Czy można dokonać modyfikacji w produkcie?"

Dzięki temu, że większość naszych torebek szyjemy pod zamówienie możliwy jest w zasadzie każdy rodzaj zmiany: wielkość, kolor, materiał, długość pasków, kolor wykończenia, kolor podszewki. Musimy jednak wcześniej wiedzieć o chęci takich zmian aby móc je wprowadzić.

"Jak mam zgłosić chęć dokonania zmian w torebce?"

Można się z nami skontaktować wysyłając wiadomość poprzez zakładkę "KONTAKT". W takiej wiadomości można napisać jakie zmiany mają być wprowadzone w danym modelu. My po analizie skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.

"Czy modyfikacje w torebce wpływają na jej cenę?"

W większości zmiany nie wpływają na cenę. Cena zmienia się na nieco wyższą w momencie np, znacznego powiększenia torebki lub zmiany tkaniny na skórę naturalną.

"Z jakich materiałów szyjemy"
W naszej pracowni wykorzystujemy w większości tkaniny importowane z Włoch, Anglii, Holandii. Zaopatrujemy się w hurtowni tkanin w, która sprowadza oryginalne tkaniny w niedużej ilości. Dzięki temu szyjemy unikatowe torebki w krótkich seriach. Skóry naturalne, które wykorzystujemy pochodzą z Polski i Włoch. Są to skóry licowe, zamszowe oraz pochodne czyli skóry typu nubuk, crek.

"Co to jest zamsz Alkantara?"

Materiał używany w produkcji tapicerki meblowej, jachtowej, samolotowej oraz samochodowej. Wykonana z ultramikrowłókien. Charakteryzuje się miękkością, wytrzymałością i łatwością czyszczenia. Alcantara charakteryzuje się miękkością, odpornością na ścieranie, wysoką żywotnością oraz łatwością utrzymania. Alcantarę produkuje się z bardzo drobnych, w specjalny sposób splecionych mikrowłókien poliestru i poliuretanu. Mikrowłókna te są nawet 20 razy drobniejsze od włosa ludzkiego. Poliester nadaje produktowi wytrzymałość, a poliuretan miękkość.

"Jak konserwować torebkę z zamszu syntetycznego?"
Natychmiast usunąć nadmiar brudu (nie wcierać).W przypadku rozlania płynu osuszyć (wchłonąć wilgoć) zabrudzone miejsce suchą, bawełnianą szmatką, gąbką lub papierowym ręcznikiem.
Przy zabrudzeniach stałych, np. fusy z kawy, herbaty itp. należy je usunąć przed przystąpieniem do odplamiania.
Pozostałą plamę wyczyścić ściereczką lub gąbką z odrobiną czystej wody, uważając aby nie przemoczyć tkaniny. Po zakończeniu czynności jak najszybciej wysuszyć czyszczone miejsce, aby uniknąć powstania zacieków.
Ewentualne pozostałości usunąć niewielką ilość piany (woda z szarym mydłem) i przy pomocy czystej szmatki, delikatnej szczoteczki lub gąbki delikatnie przetrzeć kolistymi ruchami (od krawędzi plamy do jej środka, aby nie rozmazać plamy), znowu zwracając uwagę, aby nie przemoczyć tkaniny.
Wyczyszczone miejsce przetrzeć, najpierw czysta wilgotną szmatką, a potem czystą suchą szmatką.
Pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.
Po wyschnięciu delikatnie wyszczotkować, aby podnieść włos. Nie zaleca się nadmiernego tarcia, które może uszkodzić włókna. Lekkie zagniecenia można usunąć dzięki delikatnemu pracowaniu z użyciem pary

Facebook